Naujos knygos

Tiflologinis kalendorius, 2018 metai: datos ir žmonės

Tiflologinis kalenorius 2018 metais

Išleistas 2017 m.

Lietuvos aklųjų biblioteka perengė ir išleido 2018 metų tiflologinį kalendorių. Elektroninį šio leidinio variantą galite rasti čia. Kalendoriaus variantas Brailio raštu ruošiamas, netrukus jį bus galima paskaityti bibliotekos centre Vilniuje ir jos padaliniuose.

Šiame tęstiniame leidinyje pateikiamos svarbiausios valstybinių ir religinių švenčių bei visai visuomenei ir sutrikusios regos žmonėms atmintinos, taip pat dėl aklųjų dirbusių žmonių jubiliejinių sukakčių datos. Keletas straipsnių skirta Lietuvos aklųjų istorijai, švietimui ir nusipelniusiems žmonėms. Leidinyje gausu nuorodų apie asmenis, kurie 2018 metais mini įvairias gyvenimo sukaktis ir kurie didžiąją savo gyvenimo dalį skyrė neregių reikmėms, šių žmonių integracijai, įtraukčiai į visuomenę.