Naujos knygos

Lietuvos aklųjų istorijos muziejus

2014-12-02

Lietuvos aklųjų istorijos muziejus

Leidinys išleistas 2014 m.

Lietuvos aklųjų biblioteka parengė ir išleido leidinį, kuris pristato 1977 m. lapkričio 1 d. įkurtą Lietuvos aklųjų istorijos muziejų. Leidiniu supažindinama su muziejaus misija, įkūrimo aplinkybėmis,  kaupiamais rinkiniais – fotografijų, garsinių knygų grotuvų, rašymo Brailio raštu priemonių, tiflografikos, aklųjų įmonių gaminių, aklųjų tautodailininkų ir mėgėjų darbų.

Pristatoma muziejaus parodinė ir edukacinė veiklos. Šį gausiai iliustruotą leidinį rasite muziejuje ir Lietuvos aklųjų bibliotekos filialuose (Ukmergėje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje).

Leidinį sudarė Janina Vileikienė, Audronė Gendvilienė ir Juozas Valentukevičius. Maketavo VšĮ „Sorre“. Leidybą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Tekstas Audronės Gendvilienės