LAB saugo autorių teises

2017-02-06

Lietuvos aklųjų biblioteka (toliau – LAB) saugo intelektinės nuosavybės teises ir to paties tikisi iš savo skaitytojų.

LAB yra didžiausia šalyje specialiųjų formatų leidinių, skirtų skaitymo sutrikimų turintiems žmonėms, leidėja. Informuojame, kad mes atliekame savo išleistų leidinių neteisėto naudojimo stebėseną.

Pastebėję, kad mūsų leidiniai yra platinami, viešai skelbiami, atgaminami – galime apriboti arba visai panaikinti teisę naudotis LAB išleistų specialiųjų formatų leidiniais, kaip tai numatyta Naudojimosi biblioteka taisyklėse ir ELVIS naudojimosi taisyklėse.

Primename Jums, kad už neteisėtą autorių teisių apsaugotų leidinių platinimą, viešą paskelbimą, atgaminimą gresia teisinė atsakomybė, kurią numato Lietuvos Respublikos teisės aktai.

Už pažeidimus atsako tie LAB vartotojai, kurių vardu leidiniai pasiskolinti iš bibliotekos.

***

Gerbiami Autoriai!

Jei įtariate, kad LAB specialiuoju formatu išleistas Jūsų kūrinys buvo neteisėtai platinamas, viešai paskelbtas, atgamintas, pažeidžiant autorių teises arba gretutines autorių teises, praneškite apie tai elektroniniu paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Pranešime nurodykite:

a) savo vardą ir pavardę;
b) interneto svetainės, kurioje aptikote neteisėtai platinamą savo kūrinį, adresą;
c) kūrinio (-ių) pavadinimą (-us).

Ištyrę pranešimus imsimės visų galimų priemonių, kurios neprieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams, kad neteisėtai paskelbti leidiniai būtų pašalinti iš viešų prieigų.