Peršokti į pagrindinį turinį

Mokymai vartotojams

Nori išmokti sumaniai naudotis išmaniuoju telefonu, programėlėmis, kompiuteriu, internetu, elektroninėmis paslaugomis ar socialiniais tinklais ir ten pateiktu turiniu, bet turi regėjimo problemų ir dauguma įprastų mokymų tau netinka? Registruokis į nemokamus individualius ar grupinius mokymus mūsų bibliotekoje!

Individualūs skaitmeninio raštingumo mokymai

Rinkis juos, jeigu nori išmokti naudotis kompiuteriu, elektroninėmis paslaugomis ar socialiniais tinklais! Išmoksi:

  • naudotis balso sintezės programomis kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose;

  • naudotis virtualia biblioteka ELVIS;

  • naudotis žmonėms su regos negalia pritaikyta įranga (grotuvais, Brailio eilute, skeneriais ir pan.).

Puikiai žinome, kad žmonių su regėjimo negalia skaitmeniniai poreikiai skiriasi, tad turime tau net du puikius lektorius!

  • Jei dirbi su balso sintezės programomis ar jauti, kad jos gali būti reikalingos, užsiregistruok į mokymus pas Ugnę (tel. +370 658 92 688 arba el. paštu u.zilyte@labiblioteka.lt).

  • Jei nori mokytis dirbti su skaitmeniniais įrenginiais naudodamas įvairias teksto ir vaizdo didinimo funkcijas ar nori išmokti pasirinkti tau patogų spalvų kontrastą, užsiregistruok į mokymus pas Viktorą (tel. +370 640 93 761 arba el. p. v.kalnikas@labiblioteka.lt).

Grupiniai mokymai

Rinkis juos, jeigu nori išmokti laisvai prieiti prie informacijos kanalų, kritiškai analizuoti gaunamą informaciją, kurti ir dalintis, suprasti ir žinoti žiniasklaidos paskirtį bei funkcijas, etiškai ir teisiškai teisingai naudotis rasta informacija ir būti saugus internete.

  • Medijų ir informacinio raštingumo mokymai vyksta visuose LAB padaliniuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje). Teiraukis savo bibliotekininko (kontaktų sąrašas).

Reikia tik konsultacijos?

Daugumą dalykų išmanai ir moki, bet turi trumpą ir konkretų klausimą? Kreipkis į mūsų specialistus:

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"