Peršokti į pagrindinį turinį

Disleksijos popietė NDG (Nacionalinė dailės galerija, Vilnius)

2023 m. spalio 6 d. 15:00 val.
Nacionalinė dailės galerija (Konstitucijos pr. 22, Vilnius)

Spalio 6 d. skelbiame disleksijos diena ir kviečiame į renginius Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius)!

15 val.
Donato Linkaus kūrybinės dirbtuvės disleksiją turintiems paaugliams „Dirbtuvės. Kokios dirbtuvės?“

Šiuolaikinis menininkas Donatas Linkus kviečia į susitikimus galerijos parodų salėse ir dirbtuvių erdvėje, kad kartu nuspręstų, kokios dirbtuvės būtų įdomiausios jaunam žmogui. Tyrinėsite, eksperimentuosite, diskutuosite, kursite. Jūsų – dalyvių - nuomonė čia bus svarbiausia sprendžiant, apie ką ir kokiu būdu gali vykti dirbtuvės paaugliams, turintiems disleksiją, vizualaus meno muziejuje. Tokias dirbtuves galėsite pravesti savo draugams ir išmokysite NDG edukatorius, kaip tai daryti.

Donatas Linkus – menininkas, kuriantis instaliacijas, kinetines skulptūras, jo kūriniuose svarbus žiūrovo įsitraukimas ir žaismė.

Šios dirbtuvės tai 4-ių kūrybinių dirbtuvių ciklo paaugliams, turintiems disleksiją dalis. Kitos dirbtuvės vyks:
spalio 14 d., šeštadienį, 12 val.
spalio 22 d., sekmadienį, 12 val.
spalio 29 d., sekmadienį, 12 val.

Galima dalyvauti visose, keliose ar vienose dirbtuvėse tik nepamiršk užsiregistruoti: https://forms.office.com/e/8uwrU1jGRz
Dirbtuvės yra Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus projekto „Savas muziejus“ dalis.

17:30 val.
Spektaklio „Pasistengiau“ ištraukos peržiūra

Ateik ir pabūk šio spektaklio kūrimo dalimi!
Ką tai reiškia? Po spektaklio ištraukos peržiūros galėsi išsakyti savo nuomonę bei pasiūlymus, į kuriuos bus atsižvelgta. Lapkričio mėnesį Menų spaustuvėje vyks spektaklio premjera – tikėtina, kad galėsi pasidžiaugti savo indėliu!
Spektaklio „Pasistengiau“ centre – jaunas vaikinas, pasakojantis savo vaikystės ir paauglystės istoriją. Jis – nediagnozuotas disleksikas, augantis griežtoje, mokymosi pasiekimus stipriai vertinančioje šeimoje. Nenorėdamas nuvilti mamos, beviltiškai įsimylėjęs klasiokę, kaip įmanydamas slepia savo „kvailumą“, taip atsidurdamas keisčiausiose situacijose.
Pjesės, virstančios spektakliu, autorė Kristina Marija Kulinič.

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"