Peršokti į pagrindinį turinį

Filmo su garsiniu vaizdavimu ,,Mano mažytė žmona“ peržiūra (Vilniuje)

2024 m. birželio 13 d. 16:00 val.
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Skroblų g. 10 Vilnius

Birželio 13 d. 16 val. LAB Vilniuje (Skroblų g. 10) tavęs laukia filmo su garsiniu vaizdavimu ,,Mano mažytė žmona“ peržiūra!

Debiutinis režisieriaus Raimundo Banionio vaidybinis filmas, kurio pagrindinės herojės, abiturientės Rūta (akt. Eleonora Koriznaitė), Auksė (akt. Ingeborga Dapkūnaitė) ir Kauno politechnikos instituto studentas Linas (akt. Saulius Balandis) susipažįsta Kauno lauko kavinėje. Tarp svajojančios tapti zoologe Rūtos ir Lino užsimezga artimi jausmai, ir jie pradeda leisti laiką kartu su bičiuliais – Lino bendramoksliu Tomu (akt. Linas Paugis), fotografu Vytu (akt Juozas Marcinkevičius), jo padėjėju Staseliu (akt Arūnas Sakalauskas). Kiekvienas šioje „šutvėje“, kaip jie patys save vadina, turi savų problemų. Filme atskleidžiama jaunų žmonių nuotaika ir jausmai, jaunosios kartos siekis kovoti dėl nepriklausomybės ir laisvės patirti ir kurti savo gyvenimus taip kaip norisi jiems.

Garsinį vaizdavimą filmui parengė Tomas Tamkevičius, Eva Katerina Hug ir dr. Laura Niedzviegienė (dab. Martinkutė), įskaitė diktorius Giedrius Arbačiauskas.

Už filmą ,,Mano mažytė žmona“ su garsiniu vaizdavimu esame dėkingi Lietuvos kino centrui.

Lietuvos audiosensorinė biblioteka aptarnauja žmones, negalinčius skaityti įprastai dėl regos, disleksijos ar kitų būklių, bei konsultuoja informacijos prieinamumo temomis.

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"