Peršokti į pagrindinį turinį

Kelionė širdies link su Juozu Gaižausku Vilniuje

2021 m. gruodžio 2 d. 16:00 val.
Lietuvos aklųjų biblioteka Gerosios Vilties g. 10 Vilnius

Švenčių ir renginių niekada nebus per daug! Artėjant laukiamiausioms žiemos šventėms, šiek tiek anksčiau, gruodžio 2 d., kviečiame jas atšvęsti ir bibliotekoje. Sakote, Kalėdos – šeimos šventė? Tuomet šiek tiek paimprovizuokime ir pasivadinkime skaitytojų šeima. Bent kartą metuose nepasinaudoti proga susitikti su kitais bibliotekos skaitytojais būtų tikra nuodėmė, o kur dar visi kiti džiaugsmai, kuriuos jums suplanavome!

Pasisėdėjimų prie šventinio stalo nebus, bet bus kai kas geriau! Į svečius atvyksta aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas, rašytojas Juozas Gaižauskas! Galbūt jau skaitei jo pirmąją knygą „Dievas su šlepetėmis“, kur nugulė pėsčiomis nueitų 800 kilometrų patirtys? Jeigu dar neskaitei, nenusimink: rašytojas pasiruošęs įspūdžiais iš piligriminės kelionės pasidalinti gyvai.

Beje, Juozas mums atveža ir savo naujausią kūrinį – mistinį detektyvą „Tigras, glostantis pėdas“. „Pats ilgiausias kelias yra nuo galvos iki širdies“, – sakė kunigas Algirdas Toliatas. Ši knyga pasakoja apie dvasinę piligrimystę, kurios tikslas nėra nueiti nuo taško A iki taško B. Ji mus užklumpa kelyje. Dažnai – kai mažiausiai to tikimės, pakibus kažkur tarp žemės ir dangaus. Tada, kai „išmuša“ mūsų žmogiškus savisaugos ir susireikšminimo saugiklius, prasideda dieviškasis sielos virsmas.

Kadangi Juozas Gaižauskas rašo ne tik knygas, bet ir dainas, išgirsime ir keletą jo autorinių kūrinių.

Tad pasimatome bibliotekoje gruodžio 2 d. 16 val. (Gerosios Vilties g. 10, Vilnius).

Nepamiršk galimybių paso, kaukės ir, žinoma, šventinės nuotaikos!

 

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"