Peršokti į pagrindinį turinį

MIRKT mokymai apie autorių teises (Šiauliai)

2024 m. gegužės 15 d. 13:00 val.
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Šiaulių padalinys Spindulio g. 2

Ar žinai, kas yra autorių teisės ir kam jos reikalingos? Kokios organizacijos saugo autorių teises Lietuvoje? Kodėl svarbu nepažeidinėti ir laikytis autorių teisių? Kai trūksta žinių – nusikalsti paprasta!

Ateik ir sužinok ne tik apie autorių teises, bet ir kaip tinkamai naudotis informacija. Žinių pasisemsi ir visus atsakymus sužinosi gegužės 15 d. 13 val. LAB Šiauliuose (Spindulio g. 2).

Lietuvos bibliotekose organizuojami nemokami medijų ir informacinio raštingumo kompetencijų tobulinimo (MIRKT) mokymai suaugusiesiems. Jeigu niežti rankos spausti nuorodą, viliojančią laimėti milijoną, sunku atsispirti Arabijos princo palikimui, nepasiduoti propagandai ar įdomu, kaip saugiai nardyti informacijos vandenyne, – nepasiklysti ir nesuklysti padės bibliotekininkas.

Registruokis į MIRKT mokymus savo mieste ir Išmok kritiškai vertinti žiniasklaidos, socialinių tinklų turinį, pasirinkti patikimus informacijos šaltinius, saugiai naršyti internete ir įgyk kitų naudingų įgūdžių: https://labiblioteka.lt/.../mediju-ir-informacinio.../1032

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"