Peršokti į pagrindinį turinį

Šeimos patirčių šeštadienis: forumo teatras

2023 m. lapkričio 25 d. 11:00 val.
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Skroblų g. 10 Vilnius

„Forumo teatras – tai veidrodis, į kurį įėjus galima pakeisti savo atvaizdą“, sako forumo teatro metodikos kūrėjas Augustas Boalis.

Tai ne tradicinis teatras, o teatro metodas, skatinantis aktyviai veikti, improvizuoti, diskutuoti, ieškoti ir rasti sprendimus, saugioje aplinkoje išbandyti įvairias socialines situacijas. Tai smagūs, žaismingi ir tuo pačiu prasmingi užsiėmimai, tinkantys tiek tėvams, tiek vaikams, tiek visiems kartu. Kuo daugiau sprendimų – kad ir labai netikėtų – randama, tuo labiau auga viltis, kad sudėtingos situacijos nėra beviltiškos ir jei nesiseka jų pakeisti įprastais būdais, galbūt galima išbandyti kažką naujo.

Ateik į šeimos patirčių šeštadienį – išeisi labiau pasitikėdamas savimi ir kitais! Laukiame tavęs lapkričio 25 d., 11 val. Lietuvos audiosensorinėje bibliotekoje Vilniuje (Skroblų g. 10).

Trumpas teatrą pristatantis videosiužetas: https://www.youtube.com/watch?v=DfdBxc_k_tI

Daugiau: http://www.forumoteatras.lt

Lietuvos audiosensorinė biblioteka aptarnauja žmones, negalinčius skaityti įprastai dėl regos, disleksijos ar kitų būklių, bei konsultuoja informacijos prieinamumo temomis.

 

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"