Peršokti į pagrindinį turinį

„Skaitmeninė savaitė“ LAB: praktiniai nuotolinio darbo mokymai su „Microsoft Office 365“

2020 m. kovo 27 d. 11:00 val.
Internetinė transliacija

Paskelbus karantiną, daugelis įstaigų buvo priverstos susidurti su darbo organizavimo nuotoliniu būdu iššūkiais. Visi ieško sprendimų, todėl sulaukėme nemažai klausimų iš kitose įstaigose dirbančių kolegų. Mūsų teiraujasi, kokiomis programomis naudojamės, kiek jos kainuoja, ar sudėtinga išmokti ir pan. Todėl, prisijungdami prie visame pasaulyje vykstančios „Skaitmeninės savaitės“,  nusprendėme surengti praktinius nuotolinio darbo mokymus ir pasidalinti savo patirtimi.

Lietuvos aklųjų biblioteka nuo 2019 m. lapkričio mėnesio sėkmingai naudojasi „Microsoft Office 365“ planu, kurį švietimo įstaigos ir bibliotekos gali užsakyti nemokamai. Paslaugų paketas apima visas reikalingas priemones efektyviam nuotoliniam darbui: „Office“ taikomąsias programas, el. paštą, kalendorių, komandinio darbo ir vidinės komunikacijos įrankius, failų saugyklą ir bendrinimą.

Praktinių nuotolinio darbo mokymų su „Microsoft Office 365“ metu LAB IT specialistas Viktoras Kalnikas pristatys svarbiausias „Microsoft Office 365“ funkcijas bei galimybes, leidžiančias nuotolinį darbą padaryti efektyvesnį ne tik tęsiantis karantinui, bet ir grįžus prie įprastinių darbo sąlygų.

Tiesioginę mokymų transliaciją galėsite stebėti LAB paskyroje „Youtube“ platformoje: http://bit.ly/33LtfNA. Kviečiame užduoti klausimus, susijusius su nuotolinio darbo organizavimu „MS Office“ aplinkoje, į kuriuos pasistengsime atsakyti tiesioginės transliacijos metu.

Mokymų trukmė: 1 val.

Iki virtualaus susitikimo jau šį penktadienį 11 val.!

#alldigitalweek

#SkaitmenineSavaite

#PrisijungusiLietuva

„Skaitmeninė savaitė“ (angl. ALL DIGITAL Week) yra kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, rengiama skaitmeninių kompetencijų centruose, bibliotekose, bendruomenių centruose, mokyklose ir kitose vietose visoje Europoje. Kiekvienais metais ši akcija paskatina mažiausiai 100 tūkst. europiečių atrasti technologijas bei jų kuriamą naudą.

Daugiau informacijos apie visoje Europoje vykstančias veiklas ir renginius – www.alldigitalweek.eu.

R.127