Peršokti į pagrindinį turinį

Skaitytojų klubo susitikimas

2021 m. rugpjūčio 30 d. 16:00 val.
Lietuvos aklųjų biblioteka Gerosios Vilties g. 10 Vilnius

Skaitytojų klubas sugrįžta!

Visus nepailstančius skaitytojus, išsiilgusius draugijos ir gero pokalbio apie dėmesio vertas knygas, kviečiame rugpjūčio 30 d. 16 val. vėl susiburti bibliotekoje. Kaip jau įprasta, skaitytojų klubo susitikimą moderuos labai jūsų visų pasiilgusi kultūrinių veiklų kuratorė Janina. Jeigu bus geras oras, visi kartu eisime į Vingio parką ir aptarsime tikrai dėmesio vertą apysaką apie šuns ir žmogaus draugystę.

Jeigu dar nepriklausai skaitytojų klubui, bet viduje nedrąsiai tūno noras čia užsukti, nedvejok! Skaitytojų klubas yra atviras visiems ir suburia mylinčius knygą, suteikia galimybę analizuoti, pasisakyti, diskutuoti ir rekomenduoti. Susitikimo metu knyga prabyla kitaip: kūrinio analizė atveria naujų ir nenuspėjamų prasmių erdves, o kartu suteikia skaitytojui kitokį požiūrį į patį skaitymo procesą.

Tad žymėkis datą ir susitikime skaitytojų klube! Jeigu šįkart užsukti nepavyks, skaitovų bibliotekoje lauksime kiekvieną paskutinį mėnesio pirmadienį.

Svarbu! Siekiant užtikrinti saugumą, bibliotekoje turėsi dėvėti apsauginę veido kaukę, laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų. Na ir tikimės, kad su peršalimo simptomais į biblioteką keliauti nesugalvosi.

R.172

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"