Peršokti į pagrindinį turinį

Sutik draugą bibliotekoje: kosminis pasaulis

2020 m. spalio 7 d. 16:00 val.
Lietuvos aklųjų biblioteka Skroblų g. 10 Vilnius

"Sutik draugą bibliotekoje" - taip vadinsis Lietuvos aklųjų bibliotekos organizuojami trečiadieniniai disleksiją turinčių vaikų susitikimai. Lauksime Jūsų kiekvieną trečiadienį 16 val. vis su kitokia įdomia tema.
Spalio 7 d. skirta pasaulinei kosmoso savaitei. Popietės lektorius - Lietuvos etnokosmologijos muziejaus direktorius Linas Šmigelskas. Edukacinės programos metu vaikai bus supažindinti su viskuo, kas susiję su kosminiu pasauliu. Tai žvaigždynai, paslaptingi žvaigždėdaros procesai, saulės sistemos planetos, galaktikos, kometos ir kiti egzotiški kosminiai objektai. Edukacinėje programoje bus demonstruojamos naujausius mokslinius atradimus iliustruojančios skaidrės ir videofilmai, populiariai ir įdomiai atskleidžiamos neįtikėtinos astronomijos teorijos ir faktai, padedantys suprasti ir pajusti Kosminio pasaulio didybę ir grožį.
Edukacinė programa – tai etnokosmologijos muziejaus dovana Lietuvos aklųjų bibliotekai, kadangi pastaroji kartu su "Dyslexia centru" jungiasi į pasaulinę disleksijos pažinimo savaitę „GoREDforDyslexia“.
Dalyviai: 6-18 metų vaikai, turintys disleksiją. Dalyvių skaičius ribotas.
Vieta: Lietuvos aklųjų biblioteka, Skroblų g. 10, Vilnius (salė trečiame aukšte).
Laikas: spalio 7 d., trečiadienis, 16–17.30 val.
Pasiteiravimui: kuratorė Daiva, d.kavaliauskiene@labiblioteka.lt
Registracija iki SPALIO 6 D.
Prašome užpildyti registracijos anketą: https://docs.google.com/forms/d/16ZtHcYha5kmKyKTpwbkmu8vj3-92pf5p1htqhttGIMU/viewform?fbclid=IwAR0CkD5ik-tarl9EhKIh9oUnHT_cQ_tPoYAgVXijY0GDwpCPVirqmnlYHw0&edit_requested=true

R.157