Peršokti į pagrindinį turinį

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Išgirsk kiną: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei“

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Išgirsk kiną: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos...

2018 m. sėkmingai įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamas projektas „IŠGIRSK KINĄ: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei“.

Projekto metu partnerių UAB „Acme film“ suteiktam režisieriaus Lasse Hallström filmui „Šuns tikslas“ bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dėstytoja bei studentais buvo parengtas garsinis aprašymas, kuris leido neregiams susipažinti su filme vaizduojamais objektais, personažais bei aplinka. Projektas sulaukė didelio pasisekimo, į kino sales plūdo gausus būrys regos negalią turinčių asmenų, taip pat susidomėjimo tokio pobūdžio kino seansas sulaukė ir likusios visuomenės tarpe. Kino filmas su garsiniu vaizdavimu buvo parodytas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Kino seansuose apsilankė beveik 500 žmonių. Sulaukus tokio susidomėjimo bei aktyvumo LAB ir ateityje sieks įgyvendinti tokio pobūdžio projektus.

N.12

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"