Keičiasi LAB Vilniuje adresas ir telefonas. Informuojame apie svarbius skaitytojų aptarnavimo pokyčius

LAB pastatas, esantis Skroblų g. 10, artimiausius dvejus metus bus renovuojamas. Šiuo metu biblioteka gyvena šurmulingo kraustymosi nuotaikomis – keliauja knygos, kompiuteriai, baldai… Savo ištikimus skaitytojus informuojame:

1. Nuo šiandien, gruodžio 21 d., iki sausio pabaigos Vilniuje STABDOMAS SPAUSDINTOS LITERATŪROS IŠDAVIMAS. Bekontakčiu būdu išduosime tik garsines knygas kompaktiniuose diskuose.
  2. Tarpušvenčiu (gruodžio 28–31 d.) skaitytojų NEAPTARNAUSIME – garsiniai leidiniai kompaktiniuose diskuose keliaus į laikinuosius namus Gerosios Vilties g. 10. Tačiau veiks virtuali biblioteka ELVIS – kraustymosi metu galimi tik trumpi ir neženklūs veikimo trikdžiai.
  3. Nuo sausio 4 d. skaitytojus Vilniuje pasitiksime NAUJU ADRESU Gerosios Vilties g. 10.
  4. Jau nuo dabar su mūsų bibliotekininke Rasa galima susisiekti NAUJU TELEFONO NUMERIU: 8 666 85 305. Laikinai atsisveikindami su pastatu, atsisveikiname ir su laidiniais telefonais – nuo kitų metų laidiniai LAB numeriai neveiks!
  5. TEBEGALIOJA KARANTINO TVARKA – garsiniai leidiniai kompaktiniuose diskuose išduodami tik iš anksto rezervavus, bekontakčiu būdu. Rezervuoti galima telefonu 8 666 85 305 ir el. paštu vilnius@labiblioteka.lt.

Taip, nepatogumų bus – tačiau pasistenkime juos įveikti kartu! Skambinkite mums 8 666 85 305, patalkinsime, patarsime, padėsime prisijungti prie ELVIS – darysime viską, kad neliktumėte be knygų!