Peršokti į pagrindinį turinį

Medijų ir informacinio raštingumo mokymai

Niežti rankos spausti nuorodą, viliojančią laimėti milijoną? Sunku atsispirti Arabijos princo palikimui? Nepasiduoti propagandai? Įdomu, kaip saugiai nardyti informacijos vandenyne? Nepasiklysti ir nesuklysti padės bibliotekininkas.

Lietuvos bibliotekose organizuojami nemokami medijų ir informacinio raštingumo kompetencijų tobulinimo (MIRKT) mokymai suaugusiesiems. Išmoksite kritiškai vertinti žiniasklaidos, socialinių tinklų turinį, pasirinkti patikimus informacijos šaltinius, saugiai naršyti internete, įgysite kitų naudingų įgūdžių.

MIRKT mokymai vyksta Lietuvos audiosensorinėje bibliotekoje Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Ukmergėje.

  1. Informacijos saugumas. Ar asmeninė informacija gali būti tokia svarbi, kad ją reiktų saugoti? Kaip atskirti laiškus-klastotes? Kokios yra pagrindinės asmeninės informacijos apsaugos rekomendacijos ir dar daugiau sužinosite atvykę ir sudalyvavę Informacijos saugumo mokymuose.
  2. Autorių teisės. Kas yra autorių teisės ir kam jos reikalingos? Kokios organizacijos saugo autorių teises Lietuvoje? Kodėl svarbu nepažeidinėti ir laikytis autorių teisių? Mokymų dalyvius taip pat kviesime praeiti knygos sudarymo keliu ir išsiaiškinti, kiek žmonių dirba prie vienos knygos paruošimo ir išleidimo iki kol knyga patenka skaitytojui į rankas.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registraciją Lietuvos audiosensorinėje bibliotekoje galite sužinoti:

Vilniuje: vilnius@labiblioteka.lt, +370 666 85 305

Kaune: kaunas@labiblioteka.lt, +370 667 66 922

Klaipėdoje: klaipeda@labiblioteka.lt,  +370 666 85 308

Šiauliuose: siauliai@labiblioteka.lt, +370 666 85 309

Panevėžyje: panevesys@labiblioteka.lt, +370 666 85 210

Ukmergėje: ukmerge@labiblioteka.lt, +370 610 30 067

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"