Peršokti į pagrindinį turinį

Popietė „Sutik draugą bibliotekoje“

2021 m. spalio 6 d. 16:00 val.
Lietuvos aklųjų biblioteka Gerosios Vilties g. 10 Vilnius

"Sutik draugą bibliotekoje" - tai disleksiją turinčių vaikų susitikimas.
Spalio 6 d. 16 val. 6-14 m. vaikus kviečiame į stalo žaidimų popietę bibliotekos renginių salėje.
Kas vyksta, kai susitinkame? Pirmiausia susipažįstame, o tada po truputį pradedame bendrauti. Vieni iš mūsų drąsesni, tad bendrauti sekasi lengviau, kiti – uždaresni ir norint susibendrauti reikia daugiau laiko. Tad pirmasis susitikimas bibliotekoje bus skirtas susipažinti, pabendrauti ir smagiai pažaisti. Juk žaisdami įvairius žaidimus galime ne tik susirasti naujų draugų, bet ir geriau pažinti seniai matytą draugą.
Ką žaisime? Bibliotekoje galima rasti įvairiausių žaidimų – nuo „Alias“ iki „Monopolio“, tačiau jei norisi pasidalinti žaidimu, kurį turite namuose, su malonumu pažaisime ir juos! O gal bus norinčių pažaisti šaradas ar sudalyvauti viktorinoje? Visą tai ir dar daugiau Jūsų laukia disleksijos popietėje!

Dalyviai: 6-14 m. vaikai, turintys disleksiją (skaitymo sutrikimą).
Organizatoriai: Lietuvos aklųjų biblioteka
Vieta: Lietuvos aklųjų biblioteka, Gerosios Vilties g. 10, Vilnius (renginių salė).
Laikas: spalio 6 d. 16:00
Pasiteiravimui: kuratorė Daiva, d.kavaliauskiene@labiblioteka.lt.

Informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.


Registracija čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBgoVMVcnRi9lJ-lfD-kLp0AWi5pMnPUKSL7fsUzHJHS0UKQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"